• agrill.com.pl/restauracje/aktualności/85-na-wynos

Zamów na wynos: +48 782 744 344

Pokój jednoosobowy 150 PLN
Pokój dwuosobowy 220 PLN
Pokój trzyosobowy 270 PLN
Dostawka do pokoju 50 PLN
Pokój typu Studio 330 PLN (2 os., każda kolejna osoba +40 PLN)
Śniadanie 20 PLN
Opłata za zwierzę 25 PLN

W cenę pokoju wliczony jest podatek VAT.

Dzieci do lat 4 nocują bezpłatnie (bez dostawki). Możliwość wyposażenia pokoju w łóżeczko dziecięce, krzesło do karmienia, nakładkę na sedes oraz wanienkę.

Do dyspozycji Gości oddajemy również bezpłatny parking.

Zamówienia można składać przez formularz on-line dostępny poniżej:

Zamów on-line

Mimo ograniczeń w działalności restauracji - my wciąż jesteśmy :) i robimy to co potrafimy najlepiej: gotujemy dla Was nasze zupy, smażymy steki, parzymy pyszną i aromatyczną kawę oraz przygotowujemy słodkie desery.

Miło jest nam poinformować, że istnieje możliwość zapłaty za pobyt w naszym hotelu bonem turystycznym, zgodnie z katalogiem usług oraz wytycznymi określonymi w wykazie pod adresem: https://www.gov.pl/web/rozwoj/bonturystyczny.

Zapraszamy serdecznie

Zarząd oraz Załoga Agrill Czechowice-Dziedzice

Serdecznie zachęcamy Państwa do zakupu Vouchera Podarunkowego do Restauracji Agrill, który można wykorzystać jako okazjonalny prezent dla swoich najbliższych bądź jako podziękowanie za dobrą współpracę swoim pracownikom lub kontrahentom.

Aromatyczne, tradycyjne danie Kuchni Polskiej. Niestety, jagnięcina u nas wciąż nie potrafi zaskarbić sobie zwolenników i kulinarnych miłośników ... a szkoda, bo walory smakowe warte są kuchennego "zachodu" :).

Nowe odświeżone wnętrza, w bardziej domowym i przytulnym stylu. Pomieszczenia restauracji wzbogacono o stylowe zazdroski, klimatyczne lampy i dodatki w firmowych kolorach, czyli w odcieniach bieli i czerwieni.

Zobacz więcej w naszej galerii

 

Kontakt

RESTAURACJA AGRILL CZECHOWICE
Droga Krajowa Nr 1
(Zjazd na stację Shell przy skrzyżowaniu z ul. Węglową)
GPS:
43-503 Czechowice-Dziedzice
tel.: +48 32 215 04 35
fax: +48 32 215 02 93
tel. kom.: +48 782 744 344

 

e-mail: biuro@autogrill.com.pl

 

Oceny, ranking i opinie

Znajdź nas w serwisie turystycznym TripAdvisor. Dołącz do Gości, którzy zechcieliby podzielić się opinią na temat naszej restauracji.

tripe kopia2

 

Subwencja PFR

W związku z ograniczeniami jakie zostały nałożone na działalność gastronomiczną i hotelarską w ubiegłym roku i bieżacym 2021r. informujemy, że nasz obiekt złożył odpowiedni wniosek i uzyskał finansowe wsparcie z Polskiego Funduszu Rozwoju.